Lista produktów według marki Scrub Daddy

Scrub Daddy Producent magicznych gąbek, płynów do naczyń i innych produktów do użytku domowego

Smiling Scrubbers czyli uśmiechnięte gąbki Scrub Daddy to bardzo rozpoznawalne narzędzia czyszczące. Tak, tak, zgadzamy się, że nasza twarz jest urocza, ale w tym w końcu kultowym kształcie jest więcej, niż myślisz. Mierzący ponad 3,5 centymetra grubości, Scrub Daddy i Mommy o unikalnym rozmiarze czyści jednocześnie boki i głębokość wszystkich naszych domowych sprzętów.
Okrągły kształt został ergonomicznie zaprojektowany, aby zapewnić wygodny chwyt i najdokładniejsze czyszczenie wszystkiego, od miarek po salaterki.
Oczy trzymają się palców, zapewniając ochronę i 360-stopniową powierzchnię szorującą; szczególnie przydatna funkcja, gdy zręczność jest ograniczona. I jak moglibyśmy zapomnieć ten zaraźliwy uśmiech? Szybko wyczyść przybory kuchenne jednym ruchem.

Jednym z priorytetów firmy Scrub Daddy jest troska o środowisko. Gąbki Scrub Daddy są wykonane z pianki polimerowej, która jest wolna od szkodliwych substancji chemicznych. Scrub Daddy można również myć w zmywarce lub kuchence mikrofalowej, co pozwala na jego wielokrotne użycie i ogranicza ilość odpadów.

Filtry aktywne