Lista produktów według marki ProBooster

Finlandia, czyste i mroźne rejony Europy, to stąd przywozimy karmę Pro Booster.

ProBooster, to bezpieczna opcja dla optymalnego karmienia ponieważ zawiera wszystkie składniki odżywcze, których potrzebuje 
pies w odpowiedniej proporcji na wszystkich etapach życia. Projektując produkty ProBooster, zwróciliśmy uwagę na styl życia i potrzeby żywieniowe współczesnego psa żyjącego jako współczesny towarzysz człowieka, nie zapominając o psim oryginale układ trawienny odpowiedni do diety wilka.

ProBooster – bo Twój pies jest mięsożercą

ProBooster to kompletna gama pokarmów o wysokiej zawartości mięsa i prostych składnikach, które zaspokajają codzienne potrzeby żywieniowe Twojego psiego towarzysza i wspierają jego dobre samopoczucie na wszystkich etapach życia.

Działamy w branży karmy dla zwierząt domowych od 1998 roku i z czasem utwierdziliśmy się w przekonaniu, że istnieje potrzeba opracowania bezpiecznej, najwyższej jakości, kompletnej gamy karm dla psów w dobrej cenie.

Najwyższej jakości pełnoporcjowa żywność na każdym etapie życia

Kompletna karma, taka jak ProBooster, to bezpieczny wybór zapewniający optymalne żywienie: zawiera wszystkie składniki odżywcze w odpowiednich proporcjach, w formie łatwo strawnej. W naszych produktach mięso jest zawsze na pierwszym miejscu.

Gama karm ProBooster oferuje opcję zaspokajającą każdą potrzebę – od szczeniąt po seniorów i wszystko pomiędzy. Mamy również kilka opcji dla psów wrażliwych lub cierpiących na alergie.

Filtry aktywne